...

Certyfikaty

ISO 9001 2015

Certyfikacja zgodnie z normą UNI EN ISO 9001/2015 z systemem ustalającym UNI EN ISO 13485/2016.

Certyfikat jakości zgodny z najwyższymi standardami europejskimi, gwarantujący wysoką jakość produktów.

CertiPUR™

CertiPUR to rzadki i bardzo rygorystyczny certyfikat w materacach. Produkty nim certyfikowane są bezustannie wyrywkowo kontrolowane. Norma ta rygorystycznie określa, jakie maksymalne stężenie konkretnych pierwiastków chemicznych jest dopuszczalne w materacu, a jakich w ogóle być nie może. Produkty, które uzyskały certyfikat CertiPUR są wolne od metali ciężkich, substancji rakotwórczych, alergicznych czy powodujących choroby o podłożu genetycznym, ftalenów oraz lotnych związków organicznych. Dlatego materace certyfikowane tym logiem to 100% gwarancja bezpieczeństwa dla osób z alergiami, chorobami układu oddechowego oraz 100% gwarancja, że materac nie stanie się dla nas problemem życiowym.

OEKO-TEX® Standard 100

Od 1992 roku STANDARD 100 by OEKO-TEX® jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Hasło „Tekstylia Godne Zaufania” jest na całym świecie synonimem odpowiedzialnej produkcji tekstyliów, bezpieczeństwa i przejrzystości. Jest rozpoznawane nie tylko przez producentów i handlowców, ale również konsumentów.

BUREAU VERITAS

Założona w 1828 roku, Grupa Bureau Veritas jest światowym liderem branży TIC (Testing, Inspection and Certification). Bureau Veritas jest światowym liderem w zakresie oceny, oceny i analizy ryzyka w ramach jakości, środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa oraz odpowiedzialności społecznej (QHSE-SA). Certyfikat Bureau Veritas Certification to synonim doskonałości i rzetelności, który otrzymują tylko najlepsze organizacje.

TÜV Rheinland®

Dokumentowanie jakości i trwałości produktów dzięki niezależnemu i uznanemu znakowi certyfikacji. Eksperci TÜV wspierają Państwa – od rozwoju po akceptację rynku – w Niemczech, Europie i poza jej granicami. Jako dostawca usług holistycznych, sprawdzamy i certyfikujemy bezpieczeństwo, wydajność i jakość wyposażenia technicznego, dóbr inwestycyjnych, dóbr trwałych i materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy również usługi testowania według indywidualnych kryteriów lub zgodnie z naszym znanym standardem TÜV Rheinland.

×
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.